Społeczeństwo jest zalewane przez powódź różnorakich reklam, na które z czasem zdołali się uodpornić. Widząc je w telewizji, Internecie, gazetach, słysząc w radiu wyciszają je, wyłączają, przewracają stronę. Na dodatek takie reklamy nie zwracają zbyt wielkiej uwagi odbiorcy, który zazwyczaj zignoruje ją i potraktuje jak element otoczenia.

Słysząc przelatujący samolot człowiek odruchowo spojrzy w niebo, a widząc przywiązany do niego baner przeczyta jego treść – zupełnie inaczej niż widząc zwyczajną reklamę.

Ten sposób reklamy nie jest jeszcze tak popularny w Polsce, co tylko wzmacnia jego oddziaływanie na odbiorców. Badania stwierdziły iż na „Reklamę z nieba” zwraca uwagę aż 20.000 – 100.000 osób! W ciągu jednej godziny lotu.

Duża efektywność tejże reklamy stoi w bardzo korzystnym stosunku do jej niskich kosztów ze względu na użycie samolotu ultralekkiego jak również przyjaźnie dla środowiska.

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ

– przedstawienie nowej firmy, restauracji, sklepu itp.
– prezentacja nowych produktów
– opublikowanie promocji i ofert
– ogłoszenie zabaw, festynów, jubileuszy, meczy, koncertów
– reklama przedsiębiorstwa
– ogłoszenie targów
– komunikat z życzeniami
– oryginalne oświadczyny

Usługa ta ma także zastosowanie w wielu innych sytuacjach, w których chcemy poinformować o swoim istnieniu czy też intencjach.

ROZMIARY I RODZAJE BANERÓW

Oferujemy 2 rodzaje banerów:

Banery drukowane:

Banery są wykonane z lekkich materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Są bardzo wytrzymałe: 100-300 godzin w zależności od sposobu użytkowania. Banery mogą być malowane lub drukowane o wymiarach: 3 m x 15 m = 45 m2 Koszt produkcji takiego banera to około 7000 zł

Banery składane:

Hasło banera jest składane z pojedynczych literek, których wysokość wynosi 150 cm Maksymalna liczba znaków wynosi 20